O nas

Poznajmy się!

Owieczka.com.pl to sklep internetowy oferujący wyjątkowe robione ręcznie dodatki do pokoju dziecięcego, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dobrane kolorystycznie poduszki, girlandy, zawieszki i inne stylowe drobiazgi sprawią, że pokój Twojego dziecka zamieni się we wspaniałe klimatyczne miejsce do zabaw i odpoczynku dla malucha. Cały czas się rozwijamy i staramy wymyślić oryginalne i eleganckie dodatki, które odmienią każde pomieszczenie. Każdy przedmiot jest wykonywany ręcznie i ze starannością z wybranych przez Ciebie kolorów, co sprawia, że otrzymujesz coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Wymyśl pokój swojego dziecka od nowa i spełnij jego marzenia.

Handmade

Jak to robimy?

Praktycznie wszystkie nasze produkty to artykuły wykonane ręcznie, w Polsce, przez Polaków, z polskich tkanin, bezpiecznych dla dziecka włókien do poduszek, farb atestowanych które bezpieczne są dla Twojego dziecka. Nasza pierwsza zasada to bezpieczeństwo, staramy się aby jakość sprzedawanych produktów była możliwie najlepsza. Te produkty nie wychodzą z fabryki, w każdy z nich wkładamy serce i dużo, dużo, dużo czasu.

Za drogo..

Skąd tak duże różnice cenowe.

Niektóre produkty wymagają sporej ilości pracy, widziałaś produkt identyczny o nieco niższej lub zdecydowanie wyższej cenie? To wysoce prawdopodobne, pamiętaj jednak że na cenę wpływ ma wiele czynników, np. użyty do uszycia kocyków materiał minky. Stosujemy w tym przypadku najgrubszy, oryginalny materiał o gramaturze aż 400g/m2, zdarza się że niektórzy sprzedają produkt w cenie za którą nie kupisz nawet tkaniny potrzebnej do jego uszycia, ocenę zostawiamy Tobie.