Kostka sensoryczna, metkowiec, przytulanka - Czerń i biel Zobacz większe

Czas realizacji to do 20 dni roboczych.

Kostka sensoryczna, metkowiec, przytulanka - Róż

Kostka sensoryczna dzięki wszytym elementom zachęci maluszka do aktywnej zabawy i rozwoju umiejętności chwytania przedmiotów, pobudzi zmysły, zachęci do ćwiczenia zwinności palców, rozwinie jego zdolności ruchowe.

Więcej szczegółów

24 zł

Nasza firma daje Ci możliwość zmiany wzoru czy koloru tkaniny na dowolną z naszego wzornika. (kliknij aby otworzyć w nowej karcie) Tkaninę minky wymieniamy na dowolny kolor w tkaninie minky, wzór bawełny na bawełnę lub velvet na velvet. Informację o zmianie dopisz w koszyku podczas składania zamówienia. Jeśli dany wzór nie będzie dostępny, niezwłocznie Cię poinformujemy jednak dbamy o to aby nasz wzornik był aktualny.
Wysyłka od 16zł kurierem. ?
Zamów przez facebooka.

Więcej informacji

Zalety kostki:

  • Duże wymiary ok. 14x14x14cm
  • Pluszowe atestowane wypełnienie
  • Grzechotka wewnątrz
  • Sześć metek różnych kolorystycznie
  • Jedna szeleszcząca ścianka

Kostka sensoryczna pozwala rozwinąć zdolności poznawcze maleństwa, jest często pierwszą przytulanką i zabawką. Grzechotka umieszczona wewnątrz nie jest zbyt głośna dla malucha i opiekunów. Szeleszcząca ścianka oraz metki zaciekawią każde dziecko.

Wysyłka i płatność

Towar wysyłamy kurierem z płatnością przelewem z góry lub przy odbiorze paczki. Całość pakujemy w folię a następnie w nowy karton z grubej tektury. Za przesyłkę płacisz tylko raz. Za towar zapłacić możesz również szybkim przelewem. Zamów przez facebooka.

Kurier (przelew)16zł
Kurier (pobranie)20zł
Odbiór osobisty0zł
Zamówienia powyżej 500złGratis!

Podobne produkty