Akcesoria

Ochraniacz, rożki, rogale do karmienia i wiele innych starannie wykonanych produktów. W tej sekcji znajdziesz wszystkie dobrodziejstwa naszych czasów bez których niegdyś sobie radzono, a które bardzo ułatwiają opiekę nad maluchem nowym mamom. Nasze rogale do karmienia spełniają wiele funkcji to nie tylko poduszka do karmienia ale też świetna poducha do odpoczynku czy nauki stawania dla malucha. Rożki zapinane są nie tylko na przepaskę ale też na dodatkowy rzep, ich wymiar pozwala je potem używać jako mata do zabawy czy też kocyk. Wszystkie nasze produkty są przemyślane i posłużą Wam w wielu sytuacjach. :)

Akcesoria

Włączone filtry:
Kolekcja
 • Ochraniacze do łóżeczka

  Różnego rodzaju ochraniacze do łóżeczka. Ochraniacze modułowe, usztywniane oraz standardowe, rozwijane ochraniacze. Ochraniacz to niezbędny element każdej wyprawki, zabezpiecza malucha ale tak że chroni przed zimnem. Standardowe ochraniacze rozwijane wypełnione są mięciutkim wkładem, ochraniacze usztywniane gąbką lub ochraniacze wypełnione antyalergicznym puchem w postaci poduszek które możesz później wykorzystać w inny sposób. 

  Zobacz produkty
 • Akcesoria do łóżeczka

  Prześcieradła, organizery i inne akcesoria powiązane z łóżeczkiem. Oferujemy wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Już niedługo w naszej ofercie znajdziecie organizery które łatwo można będzie odpiąć od łóżeczka i przypiąć do wózka :) Prześcieradła które szyjemy są stworzone z 100% bawełny, odpowiednia zakładka i wszyta mocna gumka zapewnia że prześcieradło nie marszczy się i zawsze elegancko prezentuje się w łóżeczku.

  Zobacz produkty
 • Pozostałe

  Rożki dla niemowlaków tzw. beciki z dodatkowo wszytym rzepem. Wykonane z miękkiego minky mogą posłużyć jako kocyk czy mata do zabawy. Rogale do karmienia o specjalnie wyprofilowanym kształcie, ułatwiają karmienie i dostępne są w wariancie poszewka plus wkład lub tańsza opcja zszyta na stałe.

  Zobacz produkty
 • Do wózka

  Niezbędne akcesoria do wózka w tym wkładki do wózków. Nasze komplety wkładek wyróżniają się nie tylko atrakcyjnością ale również funkcjonalnością. Każdy z kompletów składa się z wkładki, motylka, dwustronnej przepaski do motylka, dwóch ochraniaczy na pasy oraz ochraniacz na pałąk. Świetnie zabezpieczy wózek i maluszka. 

  Zobacz produkty