Handmade with love

Owieczka.com.pl to sklep internetowy oferujący wyjątkowe akcesoria pościelowe dla niemowląt i dzieci szyte pod zamówienie klienta. Nasze produkty powstają głównie z tkanin europejskiej produkcji, wszystko co szyjemy powstaje w naszej małej pracowni w Kartuzach na Kaszubach. Przez kilka lat nabraliśmy doświadczenia i posiadamy jedną z największych ofert tekstylnych dla mam na rynku. W parę lat wysłaliśmy dziesiątki tysięcy paczek nie tylko do Polski ale również do krajów całej Europy wciąż pozostając małą pracownią.

Jak to robimy?

Praktycznie wszystkie nasze produkty to artykuły wykonane ręcznie, w Polsce, przez Polaków na indywidualne zamówienie każdego klienta, z bezpiecznych dla dziecka dla dziecka tkaniny posiadających certyfikat OEKO-TEX lub GOTS w przypadku tkaniny muślinowej. Nasza pierwsza zasada to bezpieczeństwo, staramy się aby jakość sprzedawanych produktów była możliwie najlepsza w stosunku do ich ceny. Te produkty nie wychodzą z fabryki, w każdy z nich wkładamy serce i dużo, dużo, dużo czasu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Bardzo często przychodzą do nas klienci którzy zamawiali tańszy towar z allegro i innych platform handlowych. W teorii są to te same produkty - w praktyce niestety nie. Zaznaczamy że nie jest to reguła ale najczęściej produkty o połowę tańsze są po prostu o połowę gorsze, bardzo często są to pomimo zapewnień produkty produkcji azjatyckiej. Dodatkowo warto zaznaczyć również w jakich warunkach przechowywane są tkaniny które potem towarzyszą Twojemu dziecku. W przypadku naszej firmy są to ogrzewane pomieszczenia, odpowiednio zapakowane materiały czekają na szycie, nie są poddawane wilgoci i nie osiada na nich kurz. Towar który do Was wysyłamy jest zawsze zapakowany dodatkowo w foliowy worek który również chroni go podczas dostawy, zamawiając kilkukrotnie towar podobnego typu był on zwyczajnie wrzucony w karton. To jest te parę detali które nas przekonują do tego że warto aby nasze produkty mimo że nie są najdroższe trzymały pewien poziom bo wierzymy że klienci wolą tak jak my, zadbać o te drobne aspekty a niekoniecznie zaoszczędzić parę złotych. (dosłownie parę).